Main Menu
User Menu

Dělostřelecký oddíl 82, velitelství [1938-1938]

Headquarters of the 82nd Artillery Battalion

     
Název:
Name:
Dělostřelecký oddíl 82
Originální název:
Original Name:
Dělostřelecký oddíl 82
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.09.1938
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
22.10.1938
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.09.1938-22.10.1938 Velitelství dělostřelectva 2. rychlé divise
25.09.1938-22.10.1938 2. jezdecká brigáda
Dislokace:
Deployed:
25.09.1938-27.09.1938 Slavkov, kasárny /
27.09.1938-04.10.1938 Jaroměřice nad Rokytnou, kasárny /
04.10.1938-22.10.1938 Přáslavice, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.09.1938-22.10.1938 Dělostřelecká baterie 1/82
25.09.1938-22.10.1938 Dělostřelecká baterie 2/82
25.09.1938-22.10.1938 Dělostřelecká baterie 3/82

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Hamák, B. - Vondrovský, I.: Mobilizovaná československá armáda 1938. Dvůr Králové nad Labem 2010.
armada.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-oddil-82-velitelstvi-1938-1938-t203356#579544Verze : 2
MOD