Dělostřelecké velitelství 17 [1937-1942]

17th Artillery Command / Artillerie-Kommandeur 17

     
Název:
Name:
Dělostřelecké velitelství 17
Originální název:
Original Name:
Artillerie-Kommandeur 17
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.10.1937
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1942
Nástupce:
Successor:
Vyšší dělostřelecké velitelství 305
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.09.1939-30.09.1939 XIII. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
06.10.1937-DD.MM.RRRR Nürnberg, ? /

Velitel:
Commander:
01.03.1938-06.04.1940 Moser, Willi (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecke-velitelstvi-17-1937-1942-t185825#542250Verze : 0
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!