Main Menu
User Menu

Dělostřelecké velitelství 107 [1943-1945]

107th Artillery Command / Artillerie-Kommandeur 107

     
Název:
Name:
Dělostřelecké velitelství 107
Originální název:
Original Name:
Artillerie-Kommandeur 107
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.06.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.06.1943-02.03.1944 XXXXII. armádní sbor
30.04.1944-15.06.1944 LXXV. armádní sbor ke zvláštnímu použití
15.06.1944-08.05.1945 LXXV. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
14.06.1943-DD.01.1944 Fouquet, Hans-Joachim (Oberst)
25.03.1944-15.07.1944 Hoffmann, Heinrich (Generalmajor)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL CZ: https://www.valka.cz/Delostrelecke-velitelstvi-107-1943-1945-t185980#542610Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/107th-Artillery-Command-Artillerie-Kommandeur-107-t185980#542610Version : 0
MOD