Main Menu
User Menu

Cvičná letka 2 [1946-1949]

2nd Training Squadron

     
Název:
Name:
Cvičná letka 2
Originální název:
Original Name:
Cvičná letka 2
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1946
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.02.1949
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1946-01.08.1947 Velitelství letectva 2. oblasti
01.08.1947-01.03.1948 II. letecký sbor
01.03.1948-15.02.1949 2. letecká divise
Dislokace:
Deployed:
01.08.1946-15.02.1949 Havlíčkův Brod, letiště /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-15.02.1949 Kamarýt, Jaroslav (Poručík)
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz, ISSN 1802-1514
URL : https://www.valka.cz/Cvicna-letka-2-1946-1949-t48014#187632Verze : 1