Main Menu
User Menu

Chyše

hrad a zámek

     
Název:
Name:
Chyše
Další názvy:
Other Names:
Chiesch
Typ:
Style:
hrad a zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno v návštěvních hodinách
Obec:
Municipality:
Chyše
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°06'20.25"N 13°14'47.44"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
Hradiště Chyše
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=1531
URL : https://www.valka.cz/Chyse-t189766#549713Verze : 1