Main Menu
User Menu

Choboty

hradiště

     
Název:
Name:
Choboty
Další názvy:
Other Names:
Choboty u Mladé Boleslavi
Typ:
Style:
hradiště
Stav:
Condition:
nepatrné zbytky
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Obec:
Municipality:
Čejetičky
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°24'21.215"N 14°52'26.797"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
Osídleno v době bronzové, rovněž nalezeny střepy z mladší doby halštatské a z raného středověku.
Zdroje:
Sources:
mapy.cz
pamatkovykatalog.cz
URL : https://www.valka.cz/Choboty-t199185#570942Verze : 3