Main Menu
User Menu

Černá Voda

zámek

     
Název:
Name:
Černá Voda
Další názvy:
Other Names:
Schwarzwasser
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Obec:
Municipality:
Černá Voda
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°18'44.78"N 17°09'38.71"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
Zřícenina hradu Kaltenštejn
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=1765
URL : https://www.valka.cz/Cerna-Voda-t188750#548114Verze : 2