Main Menu
User Menu

Bučovice

zámek

     
Název:
Name:
Bučovice
Další názvy:
Other Names:
Butschowitz
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno v návštěvních hodinách
Obec:
Municipality:
Bučovice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°08'57.22"N 17°00'04.60"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1567
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=1212
URL : https://www.valka.cz/Bucovice-t192213#554321Verze : 1