Main Menu
User Menu

Bruntál

hrad a zámek

     
Název:
Name:
Bruntál
Další názvy:
Other Names:
Freudenthal
Typ:
Style:
hrad a zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno v návštěvních hodinách
Obec:
Municipality:
Bruntál
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°59'25.00"N 17°27'53.00"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=1437
URL : https://www.valka.cz/Bruntal-t199114#570737Verze : 1
Bruntál




Zdroj:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=1437
Bruntál - Autorka fotografie: Zuzana Malachová

Autorka fotografie: Zuzana Malachová
Bruntál - Autorka fotografie: Zuzana Malachová

Autorka fotografie: Zuzana Malachová
Bruntál - Autorka fotografie: Zuzana Malachová

Autorka fotografie: Zuzana Malachová
Bruntál - Autorka fotografie: Zuzana Malachová

Autorka fotografie: Zuzana Malachová
Bruntál - Autorka fotografie: Zuzana Malachová

Autorka fotografie: Zuzana Malachová
URL : https://www.valka.cz/Bruntal-t199114#570739Verze : 0