Main Menu
User Menu

Bombardovací peruť 15 [1943-1945]

Bombing Squadron 15 / VB-15

     
Název:
Name:
Bombardovací peruť 15
Originální název:
Original Name:
Bombing Squadron 15
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
20.10.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
01.09.1943-20.10.1945 CV-9 USS Essex

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
19.05.1943-DD.09.1944 Douglas SBD-4 Dauntless
DD.08.1944-14.11.1944 Curtiss SB2C-3 Helldiver
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.wings-aviation.ch

Bombardovací peruť 15 [1943-1945] -


Příloha je viditelná až po registraci/přihlášení

URL : https://www.valka.cz/Bombardovaci-perut-15-1943-1945-t189982#550068Verze : 3
MOD