Main Menu
User Menu

Belveder

zámek

     
Název:
Name:
Belveder
Další názvy:
Other Names:
Letohrádek královny Anny
Královský letohrádek
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno příležitostně
Obec:
Municipality:
Praha-Hradčany
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°05'37.00"N 14°24'19.42"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1537
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=911
URL : https://www.valka.cz/Belveder-t192214#554323Verze : 1
Belveder


Též Letohrádek královny Anny nebo Královský letohrádek.


Zdroj:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=911
Belveder - Autorka fotografie: Zuzana Malachová

Autorka fotografie: Zuzana Malachová
Belveder - Foto vlastní

Foto vlastní
URL : https://www.valka.cz/Belveder-t192214#554324Verze : 1