Main Menu
User Menu

Baterie Selva

Battery Selva / Batterie Selva

     
Název:
Name:
Baterie Selva
Originální název:
Original Name:
Batterie Selva
Další názvy:
Other Names:
Werk Monte Celva
Obec:
Municipality:
Trento
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
46°04'05.40"N 11°11'50.41"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
stálé dělostřelecké postavení
Typ objektu:
Type of Object:
kavernová dělostřelecká baterie
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnost Trient - sekce III
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1915
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1915
Výzbroj:
Armament:
2x 10cm polní houfnice M-99
2x 9cm polní kanon M-75
4x 9cm polní kanon M75/96
Posádka:
Crew:
?
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Současný stav:
Current Condition:
nepatrné zbytky
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Willibald R. Rosner: Bestand K.u.k Geniedirektion Trient im Staatsarchiv von Trient (Trento 1995)
www.fernkampfwerke.net
URL CZ: https://www.valka.cz/Baterie-Selva-t124788#424592Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Battery-Selva-Batterie-Selva-t124788#424592Version : 0
MOD