Main Menu
User Menu

Baterie Monte Brione (střední)

Central Battery Monte Brione / Mittelbatterie Monte Brione

     
Název:
Name:
Baterie Monte Brione (střední)
Originální název:
Original Name:
Mittelbatterie Monte Brione
Další názvy:
Other Names:
Batteria di Mezzo
Obec:
Municipality:
Riva del Garda
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
45°52'58.10"N 10°52'20.48"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
dělostřelecký fort
Typ objektu:
Type of Object:
opevněná dělostřelecká baterie
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnost Riva
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1898
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1900
Výzbroj:
Armament:
4x 12cm kanón s min. střílnou M-80/96
2x 8mm těžký kulomet M-7/12
Posádka:
Crew:
?
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Současný stav:
Current Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.trentinograndeguerra.it
URL CZ: https://www.valka.cz/Baterie-Monte-Brione-stredni-t124604#424192Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Central-Battery-Monte-Brione-Mittelbatterie-Monte-Brione-t124604#424192Version : 0
MOD