Main Menu
User Menu

Bartow, Letecká základna Bartow [1950-1961]

Bartow Air Base

     
Název:
Name:
Letecká základna Bartow
Originální název:
Original Name:
Bartow Air Base
Další názvy:
Other Names:
DD.04.1941-DD.12.1945 Bartow Army Air Base1)
Obec:
Municipality:
Bartow
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
27°56'36.00"N 81°47'00.00"W
Vznik:
Established:
DD.MM.1950 novootvorená
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
DD.MM.1961 zrušená (civilné Obecné letisko Bartow)
Poznámka:
Note:
1) v publikáciách označované aj ako Bartow Airfield, Bartow Army Airfield,
Zdroje:
Sources:
www.examiner.com
www.lakelandgov.net
URL : https://www.valka.cz/Bartow-Letecka-zakladna-Bartow-1950-1961-t125877#427187Verze : 0
MOD