Bad Kissingen, Daleyove kasárna [1953-1993]

Daley Barracks

     
Název:
Name:
Daleyove kasárna
Originální název:
Original Name:
Daley Barracks
Další názvy:
Other Names:
17.10.1937-09.02.1953 Manteuffel Kaserne
Obec:
Municipality:
Bad Kissingen
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°12'27.00"N 10°04'54.00"E
Vznik:
Established:
10.02.1953 premenovaním
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
DD.MM.1993 zrušené
Poznámka:
Note:
Od roku 1947 bol do objektov kasárni pričlenená aj pristávacia plocha (bývalá AAF Station Bad Kissingen)
Zdroje:
Sources:
https://www.daley-barracks.de/history.htm
www.thirdreichruins.com Kissingen
URL : https://www.valka.cz/Bad-Kissingen-Daleyove-kasarna-1953-1993-t125176#425284Verze : 0
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!