Main Menu
User Menu

Asse, Vojenské letiště St Agatha - Berchem [1914-1918]

St Agatha - Berchem Military Airfield

Militärflugplatz St Agatha - Berchem

     
Název:
Name:
Vojenské letiště St Agatha - Berchem
Originální název:
Original Name:
Militärflugplatz St Agatha - Berchem
Další názvy:
Other Names:
DD.05.1911-DD.08.1914 Vliegveld Sint-Agatha-Berchem
DD.MM.1918-DD.MM.RRRR ?
Obec:
Municipality:
Asse
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°52'29.50"N 4°17'23.00"E
Vznik:
Established:
DD.08.1914 obsazeno německou armádou
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.1918 opuštěno?
Poznámka:
Note:
Souřadnice pouze přibližné.

Předválečné letiště.
Německé letiště (přistávací plocha) během 1. světové války.
Dnes průmyslová zóna.
Zdroje:
Sources:
luchtvaartgeschiedenis.be
URL CZ: https://www.valka.cz/Asse-Vojenske-letiste-St-Agatha-Berchem-1914-1918-t235632#651417Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/St-Agatha-Berchem-Military-Airfield-t235632#651417Version : 0
MOD