Main Menu
User Menu

Armádní skupina Kirchbachova [1915-1915]

Armeegruppe Kirchbach / Kirchbach Army Group

     
Název:
Name:
Armádní skupina Kirchbachova
Originální název:
Original Name:
Armeegruppenkommando Kirchbach
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.05.1915
Předchůdce:
Predecessor:
1. sbor
Datum zániku:
Disbanded:
10.06.1915
Nástupce:
Successor:
1. sbor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
23.05.1915-10.06.1915 Východoevropske válčište

Velitel:
Commander:
23.05.1915-10.06.1915 Kirchbach auf Lauterbach, Karl von (General der Kavallerie)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
26.05.1915-03.06.1915 2. sbor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.austro-hungarian-army.co.uk
https://www.austro-hungarian-army.co.uk/go.htm
www.austro-hungarian-army.co.uk
https://www.elib.hu/06000/06051/html/#d1e8248
URL CZ: https://www.valka.cz/Armadni-skupina-Kirchbachova-1915-1915-t106393#379952Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Armeegruppe-Kirchbach-Kirchbach-Army-Group-t106393#379952Version : 0
MOD