Main Menu
User Menu

Armádní nemocnice 11 [1941-1941]

11th Army Hospital / Armádna nemocnica 11

     
Název:
Name:
Armádní nemocnice 11
Originální název:
Original Name:
Armádna nemocnica 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.07.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
25.07.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
22.06.1941-12.08.1941 Armádní skupina
Dislokace:
Deployed:
07.07.1941-25.07.1941 východoevropské válčiště

Velitel:
Commander:
01.10.1940-30.08.1944 (0)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Armadni-nemocnice-11-1941-1941-t187658#545721Verze : 1
MOD