Main Menu
User Menu

Anenská Studánka

okr. Ústí nad Orlicí

     
Název:
Name:
Anenská Studánka
Originální název:
Original Name:
Anenská Studánka
Další názvy:
Other Names:
Königsfeld (něm./germ.)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Okres Ústí nad Orlicí
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°50'59.00"N 16°32'25.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
Anenská Studánka
Helvíkov
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1292
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Anenska-Studanka-t193258#556677Verze : 0