Age of Mythology

Diskuse
A co tak AoM. Velmi pěkně zpracovaný nástupce Age of Empires. Tahle hra je velmi pěkná a jsem rád, že je zaměřena na mýtickou část historie. Mám ji rád a velmi rád ji také hraju po internetu. Datadisk Age of Mythology: The Titans nemámk, ale asi si ho pořídím. Zkoušel jsem jeho demo a s to novou civilizací mám ještě trochu problémy.
URL : https://www.valka.cz/Age-of-Mythology-t8195#23275Verze : 0
Mě se nejvíc líbý jednička Smile
URL : https://www.valka.cz/Age-of-Mythology-t8195#28679Verze : 0
Ale je to pěkná strategie...Relaxovat se u toho dá Smile
Ale je strašně nepřehledná...
No uznejte sami
URL : https://www.valka.cz/Age-of-Mythology-t8195#29257Verze : 0
Dobrá hra. prijde mi snáď lepšia než AoE. Ale moc som nevedel ovládať tie božstvá a nikdy som nevedel akého Boha si mám vybrať.
Ale najviac sa mi páčil ten kameň ku ktorému sa hrnula, všetky svine a tvorstvo. Ale že by sa tu moje strategické ťahy nejak pomáhali sa nedá povedať a tak som si len narobil kopu vojakov poslal to na nic a mlátil som do nich až do rozbitia. (nepriateľa samozrejme Very Happy )
URL : https://www.valka.cz/Age-of-Mythology-t8195#65515Verze : 0
Hrál sem kampaň jedničky aj titánů a musím říct, že mě obě zaujali víc než třeba kampaň v AoE. Příběh v obyčejným se mi zdá lepší než v titánech, ale titáni jsou prostě titáni. Hrál sem za seveřany, ale když se mi dostali titáni do ruk vybral sem si Atlanťany. Nakonec sem skončil zas u seveřanů.
URL : https://www.valka.cz/Age-of-Mythology-t8195#67100Verze : 0
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!