Main Menu
User Menu

Adači, Džúró

Juro Adachi / 足立重郎

     
Příjmení:
Surname:
Adači
Jméno:
Given Name:
Džúró
Jméno v originále:
Original Name:
足立重郎 / あだち・じゅうろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
05.09.1888 ?, prefektura Tottori
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.1968 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel velitelstva obrany Hong Kongu
velitel: Pevnost Ratsu
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Adaci-Dzuro-t145301#467656Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Adači
Jméno:
Given Name:
Džúró
Jméno v originále:
Original Name:
足立重郎 / あだち・じゅうろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1907-27.05.1909 vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1909 podporučík
03.02.1913 poručík
06.10.1919 kapitán
06.08.1926 major
08.08.1932 podplukovník
01.03.1937 plukovník
01.03.1941 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
15.01.1940-01.03.1941 Velitel : Pevnost Rajin
01.03.1941-19.01.1942 Velitel : Pevnost Rajin

Ručně vyplněné položky:
01.08.1929-08.08.1932 73. peší pluk
08.08.1932-DD.MM.RRRR 26. náhradný pluk?
01.03.1937-15.01.1940 velitel plukovného okresu Toyohashi
15.01.1940-19.01.1942 velitel pevnosti Ratsu
19.01.1942-09.03.1945 velitel velia obrany Hong Kongu
09.03.1945-31.03.1945 velitel plukovného okresu Nagoya
31.03.1945-DD.MM.1945 pridelený k veleniu oblasti Nagoya
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www45160u.sakura.ne.jp/DB/足立重郎
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Adaci-Dzuro-t145301#467658Verze : 1
MOD