Main Menu
User Menu

93. pěší brigáda [1926-1940]

93rd Infantry Brigade

     
Název:
Name:
93. pěší brigáda
Originální název:
Original Name:
93rd Infantry Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.04.1926
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1940
Nástupce:
Successor:
71. polní dělostřelecká brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.04.1926-26.01.1927 -, -
26.01.1927-01.09.1940 New York, ?

Velitel:
Commander:
26.01.1927-03.06.1936 Phelan, John J. (Brigadier General)
03.06.1936-25.08.1938 Blakeslee, Charles G. (Brigadier General)
25.08.1938-17.07.1940 Anderson, Alexander E. (Brigadier General)
17.07.1940-14.08.1940 DeLamater, Walter A. (Brigadier General)
14.08.1940-01.09.1940 Mundy, Joseph A. S. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/93-pesi-brigada-1926-1940-t198485#569173Verze : 5
MOD