Main Menu
User Menu

93. bombardovací skupina (střední) [1948-1952]

93rd Bombardment Group (Medium)

     
Název:
Name:
93. bombardovací skupina (střední)
Originální název:
Original Name:
93rd Bombardment Group (Medium)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.05.1948
Předchůdce:
Predecessor:
93. bombardovací skupina (velmi těžká)
Datum zániku:
Disbanded:
16.06.1952
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.05.1948-16.06.1952 Atwater, Castle Air Force Base
Velitel:
Commander:
DD.05.1948-01.09.1948 Thrift, John C (Lieutenant Colonel)
01.09.1948-03.11.1949 Overing, Glendon P (Colonel)
03.11.1949-01.12.1949 Anderson, Colin E (Lieutenant Colonel)
01.12.1949-DD.02.1951 Dougherty, John E (Colonel)
DD.02.1951-16.04.1951 Terrill, Robert H (Brigadier General)
16.04.1951-19.10.1951 Carmichael, Richard H (Colonel)
19.10.1951-16.06.1952 Dougherty, John E (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.armyaircorpsmuseum.org
URL : https://www.valka.cz/93-bombardovaci-skupina-stredni-1948-1952-t137252#451396Verze : 0
MOD