Main Menu
User Menu

92. pěší brigáda [1926-1940]

92nd Infantry Brigade

     
Název:
Name:
92. pěší brigáda
Originální název:
Original Name:
92nd Infantry Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.04.1926
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.1940
Nástupce:
Successor:
101. pobřežní dělostřelecká brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.04.1926-22.04.1927 -, -
22.04.1927-01.06.1940 St. Paul, ?

Velitel:
Commander:
22.04.1927-18.02.1929 Bennett, Lucius C. (Brigadier General)
19.02.1929-01.06.1940 Reed, Frank E. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/92-pesi-brigada-1926-1940-t198483#569171Verze : 2
MOD