Main Menu
User Menu

92. křídlo pro doplňování paliva za letu [1994- ]

92nd Air Refueling Wing

     
Název:
Name:
92. křídlo pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
92nd Air Refueling Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1994
Předchůdce:
Predecessor:
92. bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1994-01.10.2003 15. letecká armáda
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1994-04.08.1995 Voellger, Gary A. (Brigadier General)
04.08.1995-12.11.1996 Lichte, Arthur J. (Brigadier General)
12.11.1996-20.11.1998 Essex, Paul W. (Brigadier General)
20.11.1998-04.02.2000 Jones, Timothy C. (Colonel)
04.02.2000-19.10.2001 Lessel, Erwin F. III (Colonel)
19.10.2001-12.08.2003 Fullhart, Randal D. (Colonel)
12.08.2003-07.07.2005 Mauer, Anthony M. (Colonel)
07.07.2005-11.01.2006 Hanson, Scott M. (Colonel)
11.01.2006-18.05.2006 Powell, Lyle D. (Colonel)
18.05.2006-22.05.2007 Hanson, Scott M. (Colonel)
22.05.2007-18.09.2008 Sharpy, Thomas J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/92-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1994-t138619#452766Verze : 0
MOD