Main Menu
User Menu

908. transportní křídlo [1994- ]

908th Airlift Wing

     
Název:
Name:
908. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
908th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1994
Předchůdce:
Predecessor:
908. transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-01.04.1997 10. letecká armáda
01.04.1997-DD.MM.RRRR 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
21.08.1994-24.08.1996 Joniec, Christopher M. (Colonel)
24.08.1996-01.06.1998 Kane, William P. (Colonel)
01.06.1998-DD.02.2002 Brown, Thomas R. (Colonel)
DD.02.2002-04.04.2004 Stewart, James N. (Colonel)
04.04.2004-08.01.2006 Nuckolls, Heath (Colonel)
08.01.2006-08.06.2008 Underkofler, Michael J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/908-transportni-kridlo-1994-t138975#453122Verze : 0
MOD