Main Menu
User Menu

9. ponorková eskadra [1992-1994]

9th Submarine Squadron

9-я эскадра подводных лодок (9 ЭскПЛ)

     
Název:
Name:
9. ponorková eskadra
Originální název:
Original Name:
9-я эскадра подводных лодок
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1992
Předchůdce:
Predecessor:
9. ponorková eskadra
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1994
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.01.1992-DD.12.1994 ?, záliv Ura

Velitel:
Commander:
01.01.1992-DD.12.1994 Ševčenko, Anatolij Ivanovič (Vice-admiral / Вице-адмирал)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1992-30.12.1992 50. ponorková divize
01.01.1992-01.10.1994 6. ponorková divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.submarines.narod.ru/soed_SF.html
URL : https://www.valka.cz/9-ponorkova-eskadra-1992-1994-t238055#658263Verze : 0
MOD