Main Menu
User Menu

89. transportní křídlo [1991- ]

89th Airlift Wing

     
Název:
Name:
89. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
89th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.07.1991
Předchůdce:
Predecessor:
89. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.07.1991-01.10.2003 21. letecká armáda
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
12.07.1991-30.08.1993 Mitchell, Bob L. (Brigadier General)
30.08.1993-21.11.1995 Sams, Monroe S. Jr (Brigadier General)
21.11.1995-25.11.1996 Wax, Charles J. (Brigadier General)
25.11.1996-11.01.1999 Lichte, Arthur J. (Brigadier General)
11.01.1999-15.08.2001 Hawkins, James A. (Brigadier General)
15.08.2001-18.07.2003 Spears, Glenn F. (Brigadier General)
18.07.2003-09.05.2005 Gray, David S. (Brigadier General)
09.05.2005-DD.03.2007 Pray, John I. Jr (Colonel)
DD.03.2007-23.01.2009 Woodward, Margaret H. (Brigadier General)
23.01.2009-12.02.2010 Harrison, Steven B. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
12.07.1991-DD.MM.RRRR 89. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/89-transportni-kridlo-1991-t138596#452743Verze : 0
MOD