Main Menu
User Menu

70. smíšená letecká divize [1941-1942]

70th Mixed Aviation Division

70. zmiešaná letecká divízia

70-я смешанная авиационная дивизия (70 сад)

     
Název:
Name:
70. smíšená letecká divize
Originální název:
Original Name:
70-я смешанная авиационная дивизия
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.03.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
13.03.1942
Nástupce:
Successor:
rozformovaná
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
06.03.1941-13.03.1942 Vzdušné sily 25. armády
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
06.03.1941-02.08.1941 Kislov, Andrej Alexandrovič (Polkovnik / Полковник)
03.08.1941-13.03.1942 Siľvestrov, Anatolij Alexandrovič (Podpolkovnik / Подполковник)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
litsait.ru
forums.airforce.ru
URL : https://www.valka.cz/70-smisena-letecka-divize-1941-1942-t34546#624713Verze : 0
MOD