Main Menu
User Menu

7. vojenská oblast [1893-1931]

7th Military Region

7ª Región Militar (RM 7)

     
Název:
Name:
7. vojenská oblast
Originální název:
Original Name:
7ª Región Militar (RM 7)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.08.1893
Předchůdce:
Predecessor:
Generálna kapitánia Stará Kastílie
Datum zániku:
Disbanded:
25.05.1931
Nástupce:
Successor:
7. organická divízia
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
29.08.1893-25.05.1931 Velitelství armády
Dislokace:
Deployed:
29.08.1893-DD.MM.1896 León, kasárny /
DD.MM.1896-25.05.1931 Valladolid, královský palác /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
29.08.1893-31.05.1899 7. armádní sbor
29.08.1893-31.05.1899 7. jezdecká brigáda
31.05.1899-17.07.1904 14. pěší divize
31.05.1899-17.07.1904 4. jezdecká brigáda
17.07.1904-18.04.1906 7. armádní sbor
18.04.1906-29.06.1918 13. pěší divize
29.06.1918-25.05.1931 14. pěší divize
14.01.1929-25.05.1931 7. jezdecká brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
ejercito.defensa.gob.es
ejercito.defensa.gob.es
URL : https://www.valka.cz/7-vojenska-oblast-1893-1931-t243968#674422Verze : 2
MOD