Main Menu
User Menu

7. sborová oblast [1920-1941]

7th Corps Area

     
Název:
Name:
7. sborová oblast
Originální název:
Original Name:
7th Corps Area
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.08.1920
Předchůdce:
Predecessor:
Střední department
Datum zániku:
Disbanded:
DD.05.1941
Nástupce:
Successor:
Velitelství služeb 7. sborové oblasti
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.08.1920-DD.05.1941 Ministerstvo války
Dislokace:
Deployed:
20.08.1920-27.05.1922 Bellevue, Fort George Crook
27.05.1922-25.03.1929 Omaha, Fort Omaha
25.03.1929-DD.05.1941 Omaha, ?

Velitel:
Commander:
01.09.1920-11.02.1922 Bundy, Omar (Major General)
28.05.1922-15.09.1922 Kernan, Francis (Major General)
16.09.1922-10.10.1925 Duncan, George (Major General)
15.10.1925-01.06.1927 Poore, Benjamin (Major General)
06.06.1927-21.05.1929 Smith, Harry (Major General)
21.05.1929-11.07.1929 King, Edward (Brigadier General)
11.07.1929-26.08.1929 Heintzelman, Stuart (Brigadier General)
26.08.1929-02.10.1933 Hagood, Johnson (Major General)
03.10.1933-01.02.1935 McCoy, Frank (Major General)
01.02.1935-06.07.1935 Heintzelman, Stuart (Major General)
30.07.1935-30.09.1936 Bolles, Frank (Major General)
30.09.1936-04.10.1936 Bundel, Charles (Brigadier General)
04.10.1936-31.10.1938 Ford, Stanley H. (Major General)
01.11.1938-08.01.1939 Henry, Guy (Brigadier General)
08.01.1939-08.10.1940 Bishop, Percy (Major General)
08.10.1940-17.12.1940 Richardson, Robert (Major General)
17.12.1940-DD.05.1941 Strong, George (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.09.1925-05.09.1928 507. pěší prapor
DD.09.1925-05.09.1928 534. pěší prapor
DD.09.1925-05.09.1928 535. pěší prapor
DD.09.1925-05.09.1928 536. pěší prapor
DD.09.1925-05.09.1928 537. pěší prapor
DD.09.1925-03.04.1928 546. pěší prapor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steven E.: U.S. Army Order of Battle 1919-1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations, Combat Studies Institute Press, US Army Combined Arms Center, Fort Leavenworth, KS
URL CZ: https://www.valka.cz/7-sborova-oblast-1920-1941-t124225#459785Verze : 3
URL EN: https://www.armedconflicts.com/7th-Corps-Area-t124225#459785Version : 0
MOD

Hlavní základny, letiště a výcviková zařízení na území 7. sborové oblasti




Pravidelná armádaNárodní gardaOrganizovaná záloha
Fort Crook, NECamp Ashland, NEOffutt Field, NE
Fort Des Moines, IACamp Clark, MOOld Richards Field, MO
Fort Leavenworth, KSCamp Dodge, IANew Richards Field/Kansas City Municipal Airport, MO
Fort Lincoln, NDKinloch Field, MO
-> Lambert—St. Louis Municipal Airport, MO
Speedway Field
-> Wold-Chamberlain Field, MN
Fort Meade, SDCamp Lake View, MN
Fort Omaha, NECamp Pike, AR
-> Camp Joseph T. Robinson, AR
Plattsmouth Rifle Range, NECamp Rapid, SD
Fort Riley, KSCamp Ripley, MN
Fort Riley Flying Field, KS
-> Marshall Field, KS
Rock Island Military Reservation
-> Camp Gilbert C. Grafton
Fort Robinson, NECamp Whitside, KS
Sherman Field, KS
Fort Snelling, MN
URL CZ: https://www.valka.cz/7-sborova-oblast-1920-1941-t124225#567919Verze : 4
URL EN: https://www.armedconflicts.com/7th-Corps-Area-t124225#567919Version : 0
MOD