Main Menu
User Menu

7. Hikodan

7. letecká divize byla zformována 29.1. 1943 a zrušena 24.7.1945.



Velitel:
genpor. Einosuke Sudo (29.1. 1943 – 1.2. 1945)
genpor. Shigeji Hakugin (1.2. 1945 – 24.7. 1945)



Podřízená:
8. armádní okruh 29.1. 1943
4. letecká armáda 28.7. 1943



zdroj překladu: https://www.axishistory.com/index.php?id=7953
URL : https://www.valka.cz/7-Hikodan-t44963#176111Verze : 0
MOD