Main Menu
User Menu

68. divize [1942-1945]

68. divize


bližší organizace není známa
URL : https://www.valka.cz/68-divize-1942-1945-t20321#76402Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 68. Divize
Datum vzniku 02.02.1942 Osaka
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství DD.02.1942 11. Armáda
DD.MM.1944 20. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 14.04.1942 - 25.03.1943 Nakayama, Atsushi
25.03.1943 - 01.07.1944 Sakuma, Tamenin
01.07.1944 - 30.09.1945 Tsutsumi, Mikio
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/68-divize-1942-1945-t20321#307649Verze : 0