Main Menu
User Menu

6585. zkušební skupina [1970-1992]

6585th Test Group

     
Název:
Name:
6585. zkušební skupina
Originální název:
Original Name:
6585th Test Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1970
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1992
Nástupce:
Successor:
46. zkušební skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1970-01.10.1975 ?
01.10.1975-01.01.1984 ?
01.01.1984-01.10.1992 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.08.1970-30.06.1975 Thompson, Earl M. (Colonel)
30.06.1975-01.07.1977 Kvamme, Orville J. (Colonel)
01.07.1977-20.09.1978 Horton, Lemuel D. (Colonel)
20.09.1978-01.10.1980 Thompson, James S. (Colonel)
01.10.1980-14.05.1982 Haney, Robert E. (Colonel)
14.05.1982-20.06.1984 Thomson, Lawrence J. (Colonel)
20.06.1984-25.07.1986 McDonald, John B. (Colonel)
25.07.1986-05.06.1989 Head, Roger C. (Colonel)
05.06.1989-19.08.1991 Hoover, Ronald C. (Colonel)
19.08.1991-01.10.1992 Lyday, Carl A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/6585-zkusebni-skupina-1970-1992-t138185#452329Verze : 0
MOD