Main Menu
User Menu

65. divize [1943-1945]

65. divize


71. pěší brigáda
56. pěší prapor
57. pěší prapor
58. pěší prapor
59. pěší prapor
70. pěší brigáda
60. pěší prapor
134. pěší prapor
135. pěší prapor
136. pěší prapor
65. ženijní jednotka
65. spojovací jednotka
65. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/65-divize-1943-1945-t20318#76399Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 65. Divize
Datum vzniku 01.05.1943 Nagoya
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství DD.05.1943 13. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 10.06.1943 - 22.08.1944 Ota, Yoneo
22.08.1944 - 01.03.1945 Sakaguchi, Shizuo
01.03.1945 - 30.09.1945 Mori, Shigeki
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/65-divize-1943-1945-t20318#307654Verze : 0