Main Menu
User Menu

62. transportní křídlo [1991- ]

62nd Airlift Wing

     
Název:
Name:
62. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
62nd Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1991
Předchůdce:
Predecessor:
62. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1991-01.07.1993 22. letecká armáda
01.07.1993-01.10.2003 15. letecká armáda
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
17.06.1991-06.07.1993 Ingersoll, Howard J. (Colonel)
06.07.1993-28.03.1995 Marr, Richard C. (Brigadier General)
28.03.1995-17.07.1996 Rasmussen, Craig R. (Colonel)
17.07.1996-22.07.1997 McNabb, Duncan J. (Colonel)
22.07.1997-14.08.1998 Diehl, Arthur F. III (Colonel)
14.08.1998-17.07.2000 Johns, Raymond E. Jr (Colonel)
17.07.2000-07.06.2002 Selva, Paul J. (Colonel)
07.06.2002-07.06.2004 Allardice, Robert R. (Colonel)
07.06.2004-13.03.2006 Schatz, Rowayne (Colonel)
13.03.2006-23.01.2008 Martinez, Jerry (Colonel)
23.01.2008-26.06.2009 Stephenson, Jeffrey L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.1991-DD.MM.RRRR 62. logistická skupina
01.12.1991-DD.MM.RRRR 62. operační skupina
01.10.2002-DD.MM.RRRR 62. skupina údržby

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/62-transportni-kridlo-1991-t138515#452662Verze : 1
MOD