Main Menu
User Menu

61. transportní skupina [1940-1942]

61st Transport Group

     
Název:
Name:
61. transportní skupina
Originální název:
Original Name:
61st Transport Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.11.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
04.07.1942
Nástupce:
Successor:
61. skupina pro přepravu jednotek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1940-31.03.1942 ?
31.03.1942-01.06.1942 50. transportní křídlo
01.06.1942-04.07.1942 51. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
01.12.1940-09.07.1941 Olmstead Field
09.07.1941-04.07.1942 Augusta, Daniel Field
Velitel:
Commander:
01.12.1940-31.01.1941 -, - (0)
01.02.1941-01.07.1941 Waugh, John (Captain)
01.07.1941-11.07.1941 Dow, Thompson F. (First Lieutenant)
11.07.1941-26.05.1942 Hillsinger, Loren B. (Major)
26.05.1942-04.07.1942 Bennett, John C. (Captain)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/61-transportni-skupina-1940-1942-t137047#451191Verze : 0
MOD