Main Menu
User Menu

6. křídlo pro doplňování paliva za letu [1996-2001]

6th Air Refueling Wing

     
Název:
Name:
6. křídlo pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
6th Air Refueling Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1996
Předchůdce:
Predecessor:
6. letištní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.2001
Nástupce:
Successor:
6. křídlo letecké přepravy
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1996-01.01.2001 21. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
28.06.1996-21.11.1997 Becker, John D. (Brigadier General)
21.11.1997-30.06.1999 Soligan, James N. (Brigadier General)
30.06.1999-01.01.2001 Diehl, Arthur F. III (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1996-DD.MM.RRRR 6. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/6-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1996-2001-t138259#452404Verze : 0
MOD