Main Menu
User Menu

59. divize [1942-1945]

59. divize


53. pěší brigáda
41. pěší prapor
42. pěší prapor
43. pěší prapor
44. pěší prapor
54. pěší brigáda
45. pěší prapor
109. pěší prapor
110. pěší prapor
111. pěší prapor
59. ženijní pluk
59. spojovací jednotka
59. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/59-divize-1942-1945-t20312#76393Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 59. Divize
Datum vzniku 02.02.1942 Kashiwa
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství DD.02.1942 12. Armáda
DD.MM.RRRR Severočínský armádní okruh
??.06.1945 34. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 01.04.1942 - 01.03.1943 Yanagawa, Yasushi
01.03.1943 - 31.03.1945 Hosokawa, Tadayasu
31.03.1945 - 30.09.1945 Fujita, Shigeru
Podřízené útvary ---
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/59-divize-1942-1945-t20312#307804Verze : 0