Main Menu
User Menu

513. skupina řízení letového provozu [1996- ]

513th Air Control Group

     
Název:
Name:
513. skupina řízení letového provozu
Originální název:
Original Name:
513th Air Control Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.03.1996
Předchůdce:
Predecessor:
513. křídlo vzdušného řízení a velení
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.03.1996-01.04.1997 507. křídlo
01.04.1997-DD.MM.RRRR 10. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
15.03.1996-22.06.1996 ?, ? ( ? )
23.06.1996-12.09.1999 Suggs, Kenneth D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/513-skupina-rizeni-letoveho-provozu-1996-t138018#452162Verze : 1
MOD