Main Menu
User Menu

482. stíhací bombardovací křídlo [1955-1957]

482nd Fighter-Bomber Wing

     
Název:
Name:
482. stíhací bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
482nd Fighter-Bomber Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.04.1955
Předchůdce:
Predecessor:
482. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
16.11.1957
Nástupce:
Successor:
482. taktické stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.05.1955-16.11.1957 14. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
18.05.1955-16.11.1957 Marietta, Dobbins AFB
Velitel:
Commander:
18.05.1955-16.11.1957 Wilson, George H. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
12.08.1955-16.11.1957 482. stíhací-bombardovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/482-stihaci-bombardovaci-kridlo-1955-1957-t138862#453009Verze : 0
MOD