Main Menu
User Menu

47. divize [1943-1945]

47. divize


91. pěší pluk
105. pěší pluk
1231. pěší pluk
47. jízdní pluk
47. horský dělostřelecký pluk (36x 75mm horská děla)
47. ženijní pluk
47. spojovací jednotka
47. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/47-divize-1943-1945-t20300#76379Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 47. Divize
Datum vzniku 14.05.1943 Hirosaki
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 14.05.1943 Severní armáda
??.11.1944 6. Armádní okruh
??.03.1945 43. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 10.06.1943 - 26.10.1944 Osako, Michisada
26.10.1944 - 30.09.1945 Watanabe, Hiroshi
Podřízené útvary ---
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/47-divize-1943-1945-t20300#307986Verze : 0