Main Menu
User Menu

461. bombardovací skupina (lehká) [1953-1955]

461st Bombardment Group (Light)

     
Název:
Name:
461. bombardovací skupina (lehká)
Originální název:
Original Name:
461st Bombardment Group (Light)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.12.1953
Předchůdce:
Predecessor:
461. bombardovací skupina (těžká)
Datum zániku:
Disbanded:
DD.10.1955
Nástupce:
Successor:
461. bombardovací skupina (taktická)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
DD.12.1953-04.02.1954 Baker, Gordon (Major)
04.02.1954-20.02.1954 Blake, Donald F (Lieutenant Colonel)
20.02.1954-14.07.1954 Price, Robert F (Lieutenant Colonel)
14.07.1954-16.05.1955 Roman, Maxwell W (Colonel)
16.05.1955-01.08.1955 McVey, John A (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
https://bobrowen.com/nymas/usaaf7.html
URL : https://www.valka.cz/461-bombardovaci-skupina-lehka-1953-1955-t137906#452050Verze : 1
MOD