Main Menu
User Menu

46. divize [1943-1945]

46. divize


123. pěší pluk
147. pěší pluk
145. pěší pluk
46. divizní tanková jednotka
46. dělostřelecký pluk (36x 75mm děla)
46. ženijní pluk
46. spojovací jednotka
46. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/46-divize-1943-1945-t20299#76378Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 46. Divize
Datum vzniku 14.05.1943 Kumamoto
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství DD.05.1943 Západní armáda
??.10.1943 19. Armáda
??.04.1945 7. Armádní okruh
Dislokace ---
Velitelé 10.06.1943 - 15.10.1943 Kayashima, Taka
15.10.1943 - 14.11.1944 Wakamatsu, Tadakazu
14.11.1944 - 30.09.1945 Kokubu, Shichiro
Podřízené útvary ---
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/46-divize-1943-1945-t20299#307987Verze : 0