Main Menu
User Menu

459. křídlo pro doplňování paliva za letu [1993- ]

459th Air Refueling Wing

     
Název:
Name:
459. křídlo pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
459th Air Refueling Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
459. transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1993-01.04.2003 22. letecká armáda
01.04.2003-DD.MM.RRRR 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1993-15.01.1995 Gadd, Clayton T. (Colonel)
15.01.1995-07.03.1999 Gingerich, Jon S. (Brigadier General)
07.03.1999-02.06.2000 Cusimano, Louis C. (Colonel)
02.06.2000-29.05.2005 Severson, Richard R. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/459-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1993-t138851#452998Verze : 0
MOD