Main Menu
User Menu

45. odpalovací skupina [2003- ]

45th Launch Group

     
Název:
Name:
45. odpalovací skupina
Originální název:
Original Name:
45th Launch Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.10.2003
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.2003-DD.MM.RRRR 45. kosmické křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.12.2003-23.07.2004 Baker, Michael T. (Colonel)
23.07.2004-12.07.2006 Greaves, Samuel A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/45-odpalovaci-skupina-2003-t136914#451058Verze : 0
MOD