Main Menu
User Menu

4442. taktická řidicí skupina [1980-1991]

4442nd Tactical Control Group

     
Název:
Name:
4442. taktická řidicí skupina
Originální název:
Original Name:
4442nd Tactical Control Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.1980
Předchůdce:
Predecessor:
505. taktická řidicí skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1991
Nástupce:
Successor:
505. skupina řízení letového provozu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.03.1980-01.11.1991 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.03.1980-17.12.1982 Adams, James E. (Colonel)
17.12.1982-31.05.1984 Shields, Edward R. II (Colonel)
31.05.1984-19.12.1986 Grimmig, Paul L. (Colonel)
19.12.1986-01.03.1990 Wambough, John H. Jr (Colonel)
01.03.1990-20.04.1990 Vetter, Gary L. (Colonel)
20.04.1990-01.11.1991 Potter, Roland K. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/4442-takticka-ridici-skupina-1980-1991-t138881#453028Verze : 0
MOD