Main Menu
User Menu

440. transportní křídlo [1992- ]

440th Airlift Wing

     
Název:
Name:
440. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
440th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1992
Předchůdce:
Predecessor:
440. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1992-01.07.1994 4. letecká armáda
01.07.1994-01.04.1997 10. letecká armáda
01.04.1997-DD.MM.RRRR 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.02.1992-05.08.1995 Lee, Michael R. (Colonel)
05.08.1995-14.06.1996 Cooper, Paul R. (Colonel)
14.06.1996-28.10.1996 Kohn, George W. (Colonel)
28.10.1996-01.08.1999 Cooper, Paul R. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1992-DD.MM.RRRR 440. operační skupina
01.08.1992-01.10.1994 910. transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/440-transportni-kridlo-1992-t138811#452958Verze : 0
MOD