Main Menu
User Menu

439. transportní křídlo [1992- ]

439th Airlift Wing

     
Název:
Name:
439. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
439th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1992
Předchůdce:
Predecessor:
439. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1992-01.07.1993 14. letecká armáda (rezervná)
01.07.1993-DD.MM.RRRR 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.02.1992-11.03.1992 Walker, Frederick D. (Brigadier General)
11.03.1992-11.05.1997 Czekanski, James P. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.02.1992-01.08.1992 911. transportní skupina
01.02.1992-01.08.1992 914. transportní skupina
01.08.1992-DD.MM.RRRR 439. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/439-transportni-kridlo-1992-t138806#452953Verze : 0
MOD