Main Menu
User Menu

436. transportní křídlo [1991- ]

436th Airlift Wing

     
Název:
Name:
436. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
436th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1991
Předchůdce:
Predecessor:
436. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1991-01.10.2003 21. letecká armáda
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.12.1991-21.08.1992 Moffitt, Michael A. (Colonel)
21.08.1992-29.07.1994 Welser, William III (Colonel)
29.07.1994-10.05.1996 Boots, Robert J. (Brigadier General)
10.05.1996-21.07.1997 Bundy, Richard B. (Colonel)
21.07.1997-23.07.1999 Grieder, Felix M. (Colonel)
23.07.1999-23.07.2001 Gilbert, Silvanus Taco III (Colonel)
23.07.2001-07.05.2003 Wuesthoff, Scott E. (Colonel)
07.05.2003-06.05.2005 Pray, John I. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.1991-DD.MM.RRRR 436. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/436-transportni-kridlo-1991-t138797#452944Verze : 1
MOD